Páníčko co jsi to přinesla?

18. července 2017 v 22:52 |  Ze života
Haf, napíši vám co jsem zažila před několika měsíci a měla jsem z toho málem smrt.
Jednou nám páníčka říkala, že se naše smečka zvětší. Když byla mnohem mladší, něco se ji moc líbilo a teď si to prý může dopřád.

Jednoho dne přišla s lidskými mláďaty a něco položila na zem do místnosti, kde se nejvíce zdržujeme. Všichni jsme přiběhli a můj čuchometr mi říkal, je to další kamarád pes. Přišla jsem blíž a čuchometr měl pravdu, mělo to pach psa. Stála jsem k zadní části a abych viděla čumáček, obloukem jsem se dostala až na předek. Hafíííííí, co to jeeeee? Kňučela jsem a utíkala se schovat do pelechu. Nevěřial jsem svým očkám a nechápala jsem, když mi čuchometr říkal, že je to pes a já pak psa neviděla. Bylo to nějaké zdeformované. Když se to, co si údajně říká pes ke mě přibližovalo, rychle jsem utekla do jiného pelechu. Ještě, že páníčka nám do lidské boudy dala více psích pelíšků.

Víte jak to vypadalo? Ze zadu jako pes, který stratil ocas a předek. Brrr, když si na to vzpomenu, šok. Hlavu to mělo dokulata, uši každé jinde a čumák mezi očima. Vypadalo to, jakoby ten pes při běhhu přehlídl stěnu, narazil do ní a tak dostal čumák mezi oči. Chodilo to jak lidský samec, který má boule na rukách a ruce při chůzi drží, jako kdyby držel melouny. Já čivavka, mám být kamarádka s takovou obludou?

Obcházela jsem nového člena pár dní. Nakonecc jsem si k ní našla cestu. Je to Bostonka a nevypadá zas tak hrozně jak jsem ji viděla poprvé. Je to super kousací hračka. Vůbec ji nevadí, když ji koušu do pysku nebo ji tahám za líce či krk. Ona mě zase tahá za ocas. To asi proto, že sama žádný nemá. Jmenuje se Any a páníčku stále pronásleduje. Dokonce i do místnosti, kde lidé dělají svou potřebu. Já za páníčkou taky chodím a dokonce i zakňučím, když mi zavře dveře před čumáčkem. Ale Any vždy proklouzne, jak to dělá nevím a to je mnohem větší než já.

Tohle je Any - Bostonský teriér

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama