Lotti, Any, jste lumpi!

20. července 2017 v 22:13 |  Ze života
Dnes byl opravdu sluneční den. Zaslechla jsem páníčku jak říká, že na teploměru je 35°C ve stínu. Na naší zahrádce svítí sluníčko, ale máme tam i stín. I dnes jsme byli všichni na zahrádce a ppořádně jsme si to užili.

Už jsem se vám zmínila o nové kamarádce Any. Když ji páníčka přivezla, tak jsem z ni měla šok a bála se ji. Ale teď jsme největší kamarádky. Páníčka říká: "To se teda spárovali ti praví. To je dvojka lumpů." No, nevím co tím páníčka myslí, ale občas na nás křičí "dost!".

Když jsme byli dnes na zahradě, tak jsme hráli na honěnou s větví, škubanou a lov. Na lov se hraje tak, že každý den se loví jeden ze smečky. No a právě dnes jsem byla lovená já. Při našich hrách je nám jedno jestli přeběhneme přes nějaké traviny, o které se stará páníčka. Třeba takové pnoucí lopuchy s velkými žlutými květy. Nebo přes kopeček, kde si lidské mládě dalo kameny, kamínky a takovou divnou trávu s tlustými listy. A když jsme se po několikáte proběhli po trávě, která voněla mentolem, tak páníčka zakřičela : " Lotti, Any, jste lumpi! Už dost!" Zastavili jsme se, jazyky jsme měli až na zemi a kde jsme stáli, tak jsme se vybulily a odpočívali. Něco vám povím, kdyby páníčka na nás nezakřičela, stejně bychom si za chvíli lehli. Bylo opravdu horko. I kosi se koupali v naší misce s vodou. A máma s tátou a dědou už leželi delší dobu.

Já s Any páníčku očas opravdu zlobíme, ale i přesto se s námi rozdělí o svůj pelech. Je větší než náš, vlezeme se tam všichni.

Já a Any na zahradě.
Haf, prozatím se loučím. Lottinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama