Červenec 2016

Lottinka

16. července 2016 v 21:10 Ze života
Představuji vám svou setřičku, která nejde do světa jako její sestřičky z vrhu. Zmíňovala jsem se už o její váze a kolik měří. Mnozí z vás si nedokážou představit jak je asi veliká. Pánička Lottinku vyfotila u předmětu, který každý zná a tak vaše představa bude o to jednodušší.

Nebudu vás napínat. Tohle je moje sestřička Lottinka o necelé dva roky mladší.
Tak tohle je Lottinka, je ještě štěňátko, ale o moc už nevyroste.
Haff Myška

Zlobivé sestřičky

13. července 2016 v 22:09 Ze života
Nedávno mé sestřičky oslavili měsíc svého života a už se projevili jako psovité šelmy. Jako všechny štěňátka se učí trhat, vrčet, štěkat a lovit. Moje sestřičky nejsou výjimkou a trénovali se netradičně až moc šelmovsky. Při hře se zaměřili na nejmenší sestřičku, které páníčka dala jméno Lottinka a co s ní dělali byla hrůza. Jedna ji škubala za ucho, druhá za krk, třetí za jednu nohu a čtvrtá za ocásek. Jakmile páníčka slyšela netradiční zvuky, hned přiběhla k sestřičkám a začala šíleně nadávat. Já jsem s mámou a tátou zalezla do pelechu, z kterého nám jen čouhali uši. Sestřičky ukončili svou netradiční hru, koukali na páníčku a přitom vrtěli ocásky. Páníčka vzala Lottinku, hlavička ji jen visela, slabě dýchala a otevírala tlamičku, jakoby se snažila lapat po dechu. Nedovedete si představit jak páníčka vypadala, krve byste se ji nedořezali. Masírovala Lottince hrudníček a když začala normálně dýchat, mamince odstříkala mléko a v stříkačce ji ho dala. Ta se snažila polykat, bylo vidět, že má hlad a chce žít. Asi dvě hodiny Lottinka spala. Po probuzení běhala, vrtěla ocáskem a když páníčku neviděla, tak kňučela. I když má jen měsíc, tak už ví kdo jí zachránil život. Samozřejmě ji páníčka oddělila od ostatních sestřiček, aby ji neublížili. Víte, ona Lottinka má 183g a malinkou tlamičku od ostatních sestřiček, kteří mají 360g až 390g, tak se jim v takové psí hře nemůže rovnat. Páníčka Lottinku pouští k sestřičkám, aby si s nimi mohla pohrát, ale jen pod jejím dohledem. Prozradím vám ještě, že Lottinka měří od kohoutku ke kořene ocasu 7cm. Tak si můžete udělat představu o její velikosti.

Poznáte, která je Lottinka?


Lottinka spinká a láduje do sebe namočené granulky už pár dní odděleně s maminkou, která sem tam přebehne k ostatním sestřičkám, aby jim ještě dala napít z mléčného baru zbytek mléka, které se jí ještě tvoří. Za pár dní maminka sestřičky odstaví a oni budou připraveny odejít do nových domovů. Lottinka s námi zůstane, tu páníčka z domu do světa nepustí.

Lottinka při obědě.


Vždy po jídle vypadá Lottinka takhle.


Máma Lottinku po každém jídle musí pořádně umýt.


Lottinka je sice moc maličká, ale má obrovské srdíčko a páníčka už tam má své místo.

Haff Myška