Březen 2016

Volánky a střapatá čepička

31. března 2016 v 7:50 Ze života
Mnoho lidí si myslí, že když oblečete pejska, tak ti co to udělali jsou blázni. Páníčka občas slýší " pes není panenka ". To je pravda, nejsme panenky. Ale my co jsme přízemní a nemáme podsadu, tak je nám v chladném počasí zima. Ano zima a to nejen na tlapky a celé tělo, ale i na hlavičku. Lidé mají hlavu pokrytou srstí zvanou vlasy a někteří chodí na Kojaka. A většina lidí nosí v chladném i teplém počasí pokrývku hlavy. Někteří páníčci nám také chrání hlavu v parném počasí. To proto, aby nám nesvítilo sluníčko do očí.

Já jsem malinká, nemám podsadu a nezahřeji se tak, jak bych měla. Páníčka mi uplantala z provázku obleček s volánky a střapatou čepičkou.
Mládě od páníčky mi také uplantalo obleček s čepičkou. Nemyslíte, že na příšloví " jablko nepadá daleko od stromu " něco bude?

Hafff Myška

Tak mladá a šikovná II

23. března 2016 v 22:31 Ze života
Vítám vás,
v minulém článku " Tak mladá a šikovná " jsem vám představila svou lidskou kamarádku, která mi dělala obleček. Mohu vám s vrtícím ocáskem říci, že první výrobek už je ukončen. Posuďte sami první výtvor, který udělala úplně sama a bez jakékoli pomoci od páníčky.

S takovou ze mne bude brzy modelka.Myslíte si, že se pes neumí smát? Omyl, umí i něžný úsměv.


Dokonce se umíme i legračně tvářit.


Tak co na to říkáte? Páníčka je na své mládě pyšná a já také, protože né každý má takovou kamarádku.

Haff MyškaModrý mexičan

19. března 2016 v 22:25 Ze života
Všichni víte, že naše čivaví kořeny pochází z největší mexické provincie Chihuahua. Lidé nejen v Mexiku mají stále oblíbené ponča, které pocházejí od amerických indiánu. Já jsem si pončo také oblíbila.

Moje maličkost v psím ponču.

Přijel k nám kovboj

9. března 2016 v 21:08 Ze života
Přijel k nám kovboj na schváceném koni. Požádali jsme ho zda si jej můžeme vyfotit. Bylo nám to dovoleno, ale až si kůň po tak dlouhé cestě odpočine, aby nebyla vidět jeho únava.

Zde jsou fotky kovboje a jeho přítele, kteří projížděli našim krajem.