Já a silvestr

13. ledna 2016 v 21:05 | Myška |  Ze života
Každým rokem před silvestrem se každý majitel svého miláčka snaží uchránit před stresem ze silvestra. Den jako takový nám nevadí, ale oslavy někteří z nás špatně snášejí. Jsou zvířátka, která při oslavách panikaří, stresují a dokonce jsou i hysteričtí.

Já bydlím v boudě nejen s páničkou a jejími mláďaty, ale také s několika čtyřnohými kamarády. A jak jsme prožili společně silvestrovké oslavy? Celý silvestr i s oslavou jsme měli pohodový, klidný, bez léků a utěšování. Nevím jak se to páníčce podařilo, ale u nás jsme všichni klidní. Hned za naší boudou lidé z okolí pouštěly různé barevné světýlka, která dělala hrozný rámus. Nám ten obrovský hluk nevadí, neschováváme se, dokonce někteří i klidně spali. Ti, co byli vzhůru se přes okno dívali na barevné světýlka a dokonce kamarádky kočky je chtěli chytat. Já jsem malinká a celý silvestr jsem prožila v klidu a pohodě.


Přeji všem hodně zdraví a štěstí v novém roce 2016. A jak moje páníčka říká " hlavně štěstí, protože na Titaniku všichni byli zdraví a jak dopadli, když štěstí neměli ". Hafff Myška


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama