Leden 2016

Malý bojovník

15. ledna 2016 v 23:03 Ze života
Už jsem se zmíňovala o malých tříděných bojovnících. Kočička má už nový domov, kde dělá společnost a kocourek zůstal s námi. Znáte pohádku o Pinocchiovi? Ze dřeva vyřezaný chlapeček když zalhal, tak se mu o kousek prodloužil nos. S naším maličkým je to asi podobné, možná něco vyvedl a proto neroste. Má 6 měsíců a vypadá jako koťátko. Nevěříte? Podívejte se na foto.


Tady se snaží ukázat, že je větší než pětitýdenní koťata.


Zde je nejen s koťaty, ale i s dospělým kocourem.


Kocourek prozatím nemá jméno. Páníčka mu říká " malinký " a někdy " ty můj bonsajku ". Jestli vás napadá jméno pro malého bojovníka, napište jej a já pak zveřejním vybrané jméno.

Haff Myška

Já a silvestr

13. ledna 2016 v 21:05 | Myška |  Ze života
Každým rokem před silvestrem se každý majitel svého miláčka snaží uchránit před stresem ze silvestra. Den jako takový nám nevadí, ale oslavy někteří z nás špatně snášejí. Jsou zvířátka, která při oslavách panikaří, stresují a dokonce jsou i hysteričtí.

Já bydlím v boudě nejen s páničkou a jejími mláďaty, ale také s několika čtyřnohými kamarády. A jak jsme prožili společně silvestrovké oslavy? Celý silvestr i s oslavou jsme měli pohodový, klidný, bez léků a utěšování. Nevím jak se to páníčce podařilo, ale u nás jsme všichni klidní. Hned za naší boudou lidé z okolí pouštěly různé barevné světýlka, která dělala hrozný rámus. Nám ten obrovský hluk nevadí, neschováváme se, dokonce někteří i klidně spali. Ti, co byli vzhůru se přes okno dívali na barevné světýlka a dokonce kamarádky kočky je chtěli chytat. Já jsem malinká a celý silvestr jsem prožila v klidu a pohodě.


Přeji všem hodně zdraví a štěstí v novém roce 2016. A jak moje páníčka říká " hlavně štěstí, protože na Titaniku všichni byli zdraví a jak dopadli, když štěstí neměli ". Hafff Myška