Naposledy

27. listopadu 2015 v 16:59 | Myška |  Ze života
Haaf, nerozumím tomu, jak se téma týdne trefilo k situaci, která u nás v boudě nastala. Jsem pes a nerozumím slovům, ale vím co to znamená. U vašeho lidského slova " naposledy " cítím bolest a smutek. Cítila jsem delší dobu smutek u své páníčky a u nejstarší kamarádky Charlotty. Můj psí čenich mi řekl, že Charlotta ( dne 26.11.2015 ) je s námi naposledy. Páníčka byla moc smutná, byla to její první vysněná chovná kočka, která byla zároveň zakladatelkou Bengalskych koček v chovatelské stanici. Charlotta ve své době už jako starší kotě vyhrála pohár na své první výstavě v zahraničí, kde tenkrát měla velkou konkurenci. Tenkrát páníčka na výstavu jela se svou kamarádkou. Při převzetí vítězné Charlottky s pohárem, kamarádka vyběhla, vzala si Charlottku a tiskla ji k sobě jakoby byla její. Páníčka překvapená tím, že její kočka vyhrála si převzala jen pohár. K páníčce přistoupil rakouský chovatel, který choval několik koček tohoto plemene a řekl:" ona si ten pohár opravdu zaslouží ". Charlottka totiž soutěžila o pohár právě s jeho kočkou. Když Charlottka obdržela několik medailí a titul Interšampion, už s ní páníčka nechodila na výstavy. Začla zase až s potomky, které ji dala Charlottka. Nejvyšší titul obdržel její vnuk a to Evropského šampiona.
Naposledy jsem si Charlottku očichala, olízala a rozloučila. Měla hodně let a byla nemocná. Nedalo se to vyléčit. Charlottka naposledy pomohla i našim malým bojovníkům, kteří u ní ležely, než odešla.

Interšampion - IC CharlottkaPrvní pohár Charlottky


Vnuk Charlottky Evropský šampion - EC HoggyHaaf, už jsem se jednou zmínila, že páníčka má nejoblíbenější zvířata kočkovité šelmy. I jako pes jsem vycítila co to pro páníčku znamenalo NAPOSLEDY pohladit a rozloučit se se Charlottkou.

Haaf Myška
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 27. listopadu 2015 v 18:14 | Reagovat

Je nádherná, na té druhé fotce se krásně dívá do objektivu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama